A weboldal sütiket használ. A böngészéssel ezt elfogadod. További információ.

Get Adobe Flash player

Hírlevél feliratkozás

Facebook

 

Bejelentkezés

Meghívó 2017-es taggyűlésre

 

MEGHÍVÓ

a Közép-dunántúli Biokultúra Egyesület taggyűlésére

Időpont: 2017. január 26. (csütörtök) 17.00
Helyszín: Hegyesd, Sátormapuszta 5.

 

A meghívó itt megtekinthető.

Taggyülést tartunk 2017. január 26-án, 17 órás kezdettel melyre minden érdeklődőt szívesen látunk, Egyesületünk székhelyén, Hegyesd, Sátormapuszta 5 sz. alatti biogazdaságunkon.

A közös Új Év köszöntő gyűlésen a napirendi pontok:

  • Beszámoló a 2016-ban végzett munkáról
  • Javaslat a 2017. évi tagdíjra
  • Javaslat a 2017. évi munkatervre
  • Mini-Magbörze (aki esetleg nem jutott el Székesfehérvárra ezúttal is cserélhet magokat, gumókat)
  • Egyebek
  • Közös vacsora, ahol a kínálat puszta-pörkölt szürkemarhából, ill. sátormapusztai vegetáriánus tál – italt és édességet szívesen látunk az érkezőktől. A vacsora ingyenes, viszont kérek visszajelzést az érkezésről.

A tavalyi tagdíj elmaradásokat, valamint az idei tagdíjat az est során be lehet fizetni készpénzben, vagy  átutalással a Közép-dunántúli Biokultúra Egyesület OTP Tapolca fióknál vezetett 11748052-20034388 számú bankszámlájára.

 
Ezúton szeretném felhívni Tisztelt Tagunk figyelmét, hogy határozatképtelenség esetén az eredeti meghívóban kiküldött napirendi pontokkal és helyszínen 17 óra 30-kor megismételt taggyűlést tartunk, mely alapján a megjelentek számától függetlenül határozatképes.

 

Ware Borbála
elnök
Közép-dunántúli Biokultúra Egyesület