Levél Nagy István miniszter úrnak az NGT-tervezet nemzetközi megítélésével kapcsolatban

A Magyar Biokultúra Szövetség levélben fordult Dr. Nagy István miniszter úrhoz az NGT-tervezet nemzetközi megítélésével kapcsolatban.

Levelünkben kifejtett sajátosságaink alapján kérjük, hogy Magyarország lépjen fel az új GMO-k (NGT-k) EU-ban történő bevezetésével szemben.

Büszkék vagyunk arra, hogy

    • Magyarország Alaptörvénye tartalmazza a GMO mentes növénytermesztés kívánalmát és
    • az uniós tárgyalások során hazánk következetesen képviselt ehhez hű álláspontot.

Miniszter úrnak írt levelünk és a hozzá kapcsolódó mellékelt elérhető: